Гейківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

відповідальні

І. Організація навчально-виховного процесу

1

Проводити діагностику потреб у формах та тематиці курсового підвищення кваліфікації. Особливу увагу приділити курсам для забезпечення профільного навчання.

2

Розробити та затвердити правила внутрішнього розпорядку

вересень 2011р.

3

Завершити підвищення кваліфікації всіх педагогічних працівників за програму  «Intel. Навчання для майбутнього».

2012р.

4

Продовжити науково-методичну, дослідницьку роботу пед. колективу по вивченню та впровадженню інноваційних педагогічних технологій. Презентувати результати роботи на районному рівні.

2011-2012рр.

5

Розширити коло питань по роботі творчої групи з метою підвищення науковості при проведенні методичних заходів. Узагальнювати та проаналізувати досвід через розробку авторських статей у фахових виданнях.

вересень 2011р.

6

Продовжити роботу по заміні вікон, проводити заходи по енергозбереженню, поточних ремонтів приміщень. Встановити огорожу території школи. Вирішити питання щодо проведення ремонту актової та спортивної зали.

завгосп

7

Вирішити питання підключення школи до мережі Інтернет та виходу на електронний спосіб спілкування.

2012р.

ІІ. Ефективність навчально-виховного процесу

8

Щорічно проводити моніторингові дослідження рівня навчальних досягнень учнів у відповідності до державних стандартів.

9

Планувати й здійснювати контрольно-аналітичну діяльність по вивченню стану викладання навчальних предметів, дотримання критеріїв оцінювання учнів. Більш глибоко готувати аналітичні матеріали, вивчаючи динаміку змін.

щорічно

10

Вирішити питання участі дітей в різних відділеннях ДВ МАН. Розглянути питання створення шкільного наукового товариства.

вересень 2011р

11

Активізувати участь дітей у районних масових заходах, конкурсах виховного спрямування, збільшити відсоток учнів охоплених позаурочною діяльністю.

ІІІ. Управління навчальним закладом

12

Вдосконалити планування навчально-виховного процесу на основі інновацій, моніторингових досліджень. Більш детально та цілісно проводити підсумки навчально-виховної роботи для подальшого проектування змісту управління.

серпень 2011р.

13

Спланувати та здійснювати контроль за виконанням управлінських рішень, прийнятих на педрадах та в наказах. Впроваджувати інноваційні та інформаційні технології в управлінні, активніше залучати членів педагогічного колективу до контрольно-упрівлінської діяльності.

адміністрація

ІV. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників закладу

14

Систематично заслуховувати питання щодо забезпечення соціального захисту дітей пільгових категорій на засіданнях нарад та педрад. Конкретизувати в планах роботи класних керівників заходи щодо охорони дитинства, роботи з питань усиновлення.

соц.педагог

заст..з ВР

15

Більш активно залучати спонсорські кошти для покращення організації оздоровлення дітей та педагогів, до матеріального стимулювання обдарованих дітей.

червень 2011р

16

Постійно дбати про покращення матеріальної бази медичного обслуговування учасників НВП по підвищенню вартості харчування за рахунок батьківських коштів.

2011-2012рр.

Медсестра